«Нова Конча-Заспа»: на Київщині впіймали піщаних нелегалів (фото)

23.02.2021 20:00

23 лютого у селі Ходосівка, що на Київщині, активісти ГО «Стоп корупції» спільно з представниками ГО «Нова столиця» зафіксували дві вантажівки, які вивозили пісок з території котеджного містечка «Нова Конча-Заспа CRYSTAL».

hodosivka2 кристал конча-заспа
Фото: СтопКор

«До нас надійшла інформація від місцевих жителів про незаконне вивезення та продаж піску. Ми виїхали на місце пригоди та побачили два автомобілі, які навантажували піском. Дочекавшись, коли почнуть виїжджати машини, ми їх зупинили та запитали, чи є документи на пісок. Нам показали ТТН. Вони зовсім різні, хоча вантажив один екскаватор. В одній ТТН вартість піску становила 4400 грн за 20 тонн. Тобто тут можна говорити про вивезення з метою продажу. Це відбувалося на території котеджного містечка. З таких містечок не можна вивозити, хіба що розрівнювати територію, але не на продаж», – розповідає правозахисник Роман Литвин.

hodosivka2
Фото: СтопКор
hodosivka1
Фото: СтопКор

Активісти викликали поліцію. На місце прибула СОГ Обухівського відділу поліції та заступник начальника слідства. Було описано майно, взято зразки піску, аби підтвердити, що пісок видобутий у тому місці. Автомобілі були вилучені та віддані на відповідальне зберігання водіям.

«Коли ми вже зі слідчими під’їхали до котеджного містечка, до нас вийшли двоє агресивно налаштованих охоронці та почали виганяти. Поліція не змогла зайти на територію, щоб оглянути екскаватор. Подальші дії – звернення до суду та обшук», – додав він.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини