“Ноги выше, руки шире” – в мережі з’явились кадри з ранкового тренування Зеленського в Маріїнському парку (ФОТО)

23.04.2019 13:24

23 квітня у Маріїнському парку журналісти видання “Страна” сфотографували майбутнього президента під час виконання ранкових вправ із тренером. Про це повідомляє “Уніан”.

Фото: Страна

Повідомляється, що журналісти побачили його посеред Маріїнського парку, неподалік будинку-монстра на вулиці Грушевського, де він зараз живе. І якщо раніше Зеленський на ранкову пробіжку приїжджав у ботанічний сад на Печерську, зараз у цьому немає потреби - локація для гімнастики на свіжому повітрі у нього прямо під будівлею Верховної Ради, де саме у цей час починалося засідання.

Фото: Страна

Майбутнього президента складно впізнати. Він у сірій олімпійці та шортах фірми PUMA, чорних кросівках Nike та кепці – такий собі звичайний киянин на зарядці. Поруч з ним тренер, який стежить за правильністю виконання вправ, а по периметру парку – охоронці, які уважно спостерігають за процесом. Журналісти нарахували їх, як мінімум, чотири, але цілком імовірно, їх більше.

Як стало відомо "Стране", в цей ранок Зеленський займався з тренером Дмитром Ткаченком, який неодноразово брав участь у блогах Зе про здоровий спосіб життя Ze Kubiki.

Читайте також: "Стало відомо, коли може зібратися “Нормандская четвірка” за участю Зеленського".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини