«Ніякий намагався агресивно захопити посаду», – Криклій про конкурс до МорАду

27.01.2020 20:05

Очільника Морської адміністрації України не можуть обрати вже третій місяць, а за посаду розгорнулись справжні баталії. Чому Мінінфраструктури не задовольнили підсумки попередньої співбесіди та хто має найвищі шанси стати володарем портів? Ексклюзивний коментар стосовно перезапуску конкурсу дав журналістці «СтопКору» Аллі Легезі голова відомства Владислав Криклій.

Міністр заявив, що конкурс проведуть повторно у зв’язку з тим, що не було гідних кандидатів. Він повідомив, що у попередньому відборі взяли участь чотири претенденти, та жоден не підійшов. Пан Криклій також прокоментував кандидатуру Івана Ніякого, який у своєму Фейсбуці презентував себе як фаворита перегонів.

«Щодо Івана Ніякого, мені дуже не подобається, коли намагаються захопити якусь посаду. Там, власне, так відбувалось. Бо кілька компаній, у яких є конфлікт інтересів, тому що вони самі є учасниками ринку, хотіли делегувати Івана Ніякого на керівну посаду. Коли в такий агресивний спосіб намагаються отримати місце – це дуже дивно виглядає», – зауважив міністр.

Пан Криклій також наголосив, що Ніякий має право знову брати участь у відборі, але навіть у випадку позитивного результату конкурсу посада йому не гарантована. Адже законодавство передбачає, що за підсумками співбесіди міністр вносить пропозиції до уряду стосовно тієї чи іншої кандидатури.

«Якщо міністр, який за все це відповідає і несе репутаційні ризики, не має порозуміння і спільної мови з керівником, то як ми будемо працювати? Це ж моя вертикаль», – наголосив пан Владислав.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини