«Никаких проблем у меня нет» – Янукович на прес-конференції у Москві (доповнюється)

В середу, 6 лютого, у Москві колишній президент-втікач Янукович дав прес-конференцію. Адвокати втікача анонсували, що у ході цієї зустрічі Янукович говоритиме про вирок, винесений Оболонським судом Києва - "треба дати оцінку цьому "бєспрєдєлу".

На запитання журналіста УНІАН Романа Цимбалюка щодо причин перебування Януковича на территорії РФ та чи не є він бранцем, засуджений на батьківщині втікач відповів «Никаких проблем у меня нет. Я не нахожусь в банках данных Интерпола и могу выезжать в любую страну мира».

Відповідаючи на запитання журналістів, Янукович також зізнався, що не відчуває симпатії до Медведчука та вважає, що у Порошенка немає жодних шансів. "Якщо буде переобрана ця влада - то мені страшно" - повідомив він, у той же час виключивши можливість фальсифікацій, які, на його думку, практично неможливі при такому рівні недовіри.

На запитання щодо долі Криму, Янукович здивовано перепитав "Крим - це Україна?" та запропонував вирішувати долю українського півострову на референдумі, який, на його думку, необхідно провести у... Ростові.

Втікач також пожалівся на дипломатів ЄС, які, за його словами не виконали своїх обіцянок у лютому 2014-го. "Как говорят продвинутые украинские политики, которые сегодня такими себя считают, меня кинули, как лоха", - сказал Янукович. Виявилось, що вже багато років він "пишет им письма", проте "ответ так и не получил".

Більшість журналістів очікувано цікавились тематикою майбутніх виборів, проте конкретних відповідей колишній президент усіляко уникав, жодна більш-менш змістовна відповідь стосувалась травмування, через яке він, за офіційною версією пропустив засідання суду. Але і її, якщо прибрати зайві вигуки та слова-паразити, можна звести до однієї заменитої цитати: "Подскользнулся, упал, очнулся - гипс".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини