“Нічо не знаєм!” – У ДФС відреагували на запит щодо одного з найбагатших регіональних податківців України

25.02.2019 16:43

14 лютого 2018 року інформаційним агентством "Стоп Корупції" було надіслано запит на доступ до інформації до Державної фіскальної служби України щодо діяльності начальника ГУ ДФС у Київській області Кавиліна О. А.

Питання до нього виникли після ряду публікацій у ЗМІ щодо задекларованих мільйонних статків та ймовірного ведення бізнесу посадовцем, що суперечило б законодавству України.

У відповіді було зазначено, що через відсутність необхідної інформації запит був переданий до Головного управління ДФС у Київській області для розгляду згідно з чинним законодавством.

"Відповідно до ч. 3 ст. 22 закону у випадках, якщо розпорядник інформації не володіє запитуваною інформацією, але йому відомо, хто нею володіє, він зобов’язаний направити цей запит належному розпоряднику з одночасним повідомленням про це запитувача" – зазначили у відповіді.

Зазначимо, що раніше активісти громадської організації "Крадіям по руках" склали рейтинг найбагатших регіональних податківців України. У цей список увійшов і Олексій Кавилін, який у свої 33 роки вже здобув мільйонні статки у вигляді готівки, елітних автомобілів та нерухомого майна.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, біля головного управління ДФС у Київській області відбулась акція протесту, на яку активісти вийшли з плакатами "Кавиліни живуть в Росії на українські податки", "Награбованого вистачить на квиток додому" та "Живеш в Росії, а косиш з України".

Подробиці про це читайте в матеріалі "Нащо той бізнес, коли можна в ДФС? Активісти "СтопКору" прийшли до чиновника з найбагатшої ТОП-5".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини