Ні обіцянок, ні пробачень: очільники АРМи втекли з власної прес-конференції

Неочікуваним чином скінчилась прес-конференція Агентства з розшуку та менеджменту активів: організатори, як то кажуть, пішли по-англійськи. Чому керівництво АРМи майже втекло від журналістів і за що економічні експерти називають цей нібито антикорупційний орган рейдерським конвеєром? Дізнавайтесь про це з сюжету Наталії Дігтяр.

Одним з учасників скандальної прес-конференції став директор Львівської ТЕЦ Андрій Гнатуш, який приїхав, щоб особисто поставити голові АРМА кілька конкретних запитань.

Директор ТзОВ НВП «Енергія – Новояворівськ» попросив слова і звернувся безпосередньо до очільника АРМи пана Янчука: «Якщо вам передається якесь майно, то воно передається виключно переліком відповідно до рішення суду. У нашому випадку в управління АРМА було передано близько 20% майна. Близько 14 жовтня 2018 року на територію Яворівської ТЕЦ увірвалося близько 120 молодиків, половина з них приватна охоронна компанія, половина – це невідомі особи спортивної тілобудови, які захопили повністю ТЕЦ. І після того, те чого бракувало, приписом, буквально розписом ваших же колег, передавалося «в догонку» компанії-управителю, яка на сьогоднішній час не вклала в дві ТЕЦ ні гривні, не платить за газ, стає рекордсменом боржників Нафогазу на всю неньку-Україну».

Такі дії антикорупційного органу присутні назвали частиною рейдерської схеми. Втім, на незручні запитання в керівника АРМА не знайшлося чітких відповідей, і тому прес-конференцію вирішили… терміново закінчити.

Варто також зауважити, що усі запити, які представники «СтопКору» надіслали відомству протягом останнього місяця, також досі залишилися без уваги.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини