Ні нападам на журналістів! На Чернігівщині масштабний протест через побиття медійників

26.06.2019 12:13

Команда ГО "Стоп корупції" з усієї України почала масштабну акцію протесту у Прилуках на Чернігівщині після нападу на журналістів проекту. Активісти з 16 осередків навідаються до місцевих органів влади та правоохоронців і вимагатимуть покарання для нападника – представника виборчого штабу кандидата Приходька Олександра Чалого. 

"Обурені нападом на 2-х журналістів "СтопКору" осередки громадської організації з усієї України вирушили до Прилук, щоб повідомити органи влади та правоохоронні органи про факти підкупу і заявити про неприпустимість нападів на журналістів.

Адже під час виконання професійних обов’язків у передвиборчий період працівники ЗМІ все частіше стають об’єктами нападів.
Ситуація, яка склалась у Прилуках, напад на журналістів, є неприпустимою! Ми не залишимо цей випадок поза увагою і вимагатимемо покарання для кривдника!", – повідомили організатори акції.

Громадські активісти заявляють про початок громадського моніторингу 210 округу у межах проекту "Стоп політичній корупції" щодо дотримання усіма кандидатами норм виборчого законодавства.

Також активісти оголосять про відкриття регіонального осередку організації.

Нагадаємо, напад на знімальну групу "СтопКору" відбувся 13 червня у Прилуках на Чернігівщині. Журналісти намагалися потрапити на публічний захід, де один з кандидатів у депутати зустрічався з громадськістю. Знімальна група хотіла перевірити наявну інформацію щодо підкупу виборців на цьому заході.

Згодом з’ясували особу нападника. Ним виявився заступник начальника штабу кандидата в народні депутати Приходька Олександр Чалий, його затримали.

15 червня суд призначив нападнику запобіжний захід у вигляді 15 діб під цілодобовим домашнім арештом.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини