Ні – фальсифікаціям на виборах: під ЦВК вимагають розпуску ТВК в Умані

У Києві під ЦВК – акція протесту через фальсифікацію виборів. Учасники виступають проти зловживань членів виборчих дільниць у містах України. Люди вимагають розпуску ТВК в Умані, де зняли з виборів мера міста Цебрія. При цьому ТВК зареєструвала кандидатів-клонів з аналогічним прізвищем.

Cvk
Під ЦВК – акція проти фальсифікацій на виборах. Фото: СтопКор.

«Одного з лідерів «Пропозиції» мера Умані Олександра Цебрія ТВК зняла з виборів з порушенням усіх норм законодавства. При цьому комісія зареєструвала одразу двох «клонів» міського голови. Також безпідставно не зареєстрували представників партії в Енергодарську міську раду та Івано-Франківську обласну раду. «Пропозиція» вимагає поновити порушені виборчі права представників політичної партії, зареєструвати їх для участі у місцевих виборах, розформувати Уманську ТВК та притягнути до відповідальності усіх винних членів комісії», — зазначають організатори акції.

Cvk
Фото: СтопКор

У мітингу беруть участь мери Житомира, Миколаєва, Чернівців, Кропивницького, кандидати від «Пропозиції» з усіх регіонів та громадські активісти.

Cvk
Учасники акції вимагають розпуску ТВК в Умані. Фото: СтопКор.

Нагадаємо, у п'ятницю, 25 вересня, було зареєстровано 12 кандидатів на посаду міського голови м. Умані. Мера Умані Олександра Цебрія зняли з виборів.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини