“Ні ейджизму на державній службі”: у ВРУ хочуть зняти вікові обмеження для чиновників 

03.12.2020 13:43

У Верховній раді України прийняли за основу законопроєкт №4096, який знімає вікові обмеження для держслужбовців. За це рішення проголосували 260 нардепів.

Pustaya Rada
Фото: Reuters

Про це пише РБК-Україна.

Проєкт вносить зміни до ЗУ "Про державну службу", які передбачають можливість повторного призначення на один рік держслужбовця, який досяг пенсійного віку, без обов’язкового проведення конкурсу щорічно.

"Прийняття законопроєкту сприятиме ефективному функціонуванню державних органів. Ні ейджизму на державній службі", - зазначив замглави фракції "Слуга народу" Олександр Корнієнко, презентуючи проєкт закону.

У пояснювальній записці підкреслюється, що Конституція України не передбачає обмежень щодо реалізації права на працю у цілому.

"Держава повинна створювати умови для повного здійснення громадянами права на працю та гарантувати рівні можливості у виборі професії та роду трудової діяльності. Також стаття 38 Основного закону встановлює вимогу рівного доступу громадян до державної служби та служби в органах місцевого самоврядування", - сказано у ній.

Як повідомляв “СтопКор” раніше, Зеленський призначив ексголову Херсонської ОДА Гусєва директором “Укроборонпрому”.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини