Незвичайний тандем: у харківській службі таксі водій працює зі своїм котом

12.04.2019 16:29

У Харкові в службі таксі працює незвичайна пара водіїв – рудий котик Чай та його господар Олександр, йдеться у сюжеті "ТСН.Ранок"

Харків’янин і його кіт таксують разом вже два роки. Олександр каже, що спеціально шукав кота, щоб возити його із собою автівці – для затишку.

"Були на шиномонтажі й Маші, моїй дівчині, на ногу двома лапами стало маленьке кошеня і сказало: "Няв!" – розповів Олександр.

Відтоді почалася їхня любов та спільна кар'єра. Кота Олександр назвав Чаєм – на честь чайових, які почали залишати клієнти. Якось йому навіть довелося змінити службу таксі – щоб тільки залишитися разом із котом.

Чотирилапий працює не покладаючи лап і витримує 12-годинні зміни. Свій робочий день хвостатий таксист починає зі смачного сніданку, а далі – одразу біжить у машину, скоріше за свого господаря. Чай дуже любить свою роботу, тому у салоні рудий почувається як удома: на невеликих швидкостях воліє їздити на капоті, бо звідти краще видно.

За словами Олександра, пасажири не мають нічого проти котика, а після появи його сторінок у соцмережах той взагалі став популярним серед мешканців Харкова.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини