“Це злочин перед природою” – Чистяков про назріваючу екологічну небезпеку поблизу ЖК “Чайка”

08.01.2019 16:50

Біля зони відпочинку житлового комплексу “Чайка” місцеві мешканці виявили яр, в який стікає рідина невідомого походження та яка не замерзає навіть при мінусовій температурі. Навколо цього яру загинули всі рослини, а дерева зсохлися та повалились. Про це жителі розповіли правозахисникам “СтопКору”.

Виявилось, що ця зона відноситься до зливової каналізації житлового комплексу.

Як запевняє Керівник Департаменту водних ресурсів Національної екологічної ради України Олександр Чистяков, незамерзання води свідчить про концентрацію різноманітних хімічних речовин, які навесні після танення снігу можуть потрапити до ґрунтових вод і становити потенційну загрозу не лише мешканцям комлексу, але й всьому столичному регіону. Про це він розповів у коментарі правозахиснику Антону Клітному.

Також, Чистяков впевнений, що винні у всьому чиновники, які це дозволили.

“Це злочин перед природою та людьми і в нього є обличчя! Адже хтось з посадовців підписував дозвільні документи на це неподобство. У нас в країні майже всі “ливнівки” не оснащені очисними спорудами, але так, щоб відкрито в дику природу зливалась вся ця рідина, яка викликає руйнівні для навколишнього середовища наслідки – це цинізм та нехтування природоохоронним законодавством” – зазначив він.

Раніше ми писали: "Мешканці ЖК “Чайка” написали звернення в прокуратуру щодо ймовірного шахрайства обслуговуючих компаній".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини