Незаконне прослуховування кабінету підлеглого – слідчі ДБР повідомили про підозру начальнику відділу Чернівецької поліції 

17.09.2020 11:08
Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Хмельницькому, повідомили про підозру начальнику одного із відділів поліції Головного Управління Нацполіції в Чернівецькій області за фактом незаконного використання спеціальних технічних засобів негласного отримання інформації, вчиненого повторно (ч. 1 та ч. 2 ст. 359 КК України).
 
За даними слідства, у квітні 2020 року посадовець придбав спеціальні технічні засоби негласного отримання інформації та встановив їх у кабінеті підлеглого – начальника сектору інформаційної підтримки. Таким чином, керівник відділу поліції прослуховував усі розмови, які велися у приміщенні. 
 
Слідчими задокументовано факти, які підтверджують, що посадовець здійснював прослуховування систематично. 
 
Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 4 до 7 років.
 
Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює Чернівецька обласна прокуратура. Оперативний супровід – відділ по боротьбі корупцією та організованою злочинністю Управління Служби безпеки України в Чернівецькій області та Чернівецьке управління Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України.
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X