Невідомі проводять обшук в офісі групи компаній “Росток-Холдинг”

30.12.2018 13:36

Невідомі обшукують офіс групи компаній ТОВ «Росток-Холдинг» у Києві. У приміщенні на бульварі Лесі Українки проводять несанкціоновану виїмку документів та опечатують офіс.

Молодики називають себе представниками державної структури АРМА. Про це з місця подій повідомляє журналіст Наталя Мальцева.

Під час спроби відеоператора дізнатись у адвоката, що відбувається, правник накинувся на нашого колегу із криками «ви мене б‘єте!».

Медійники впізнали адвоката. Ним виявився одіозний Антон Шпирь, колишній заступник начальника Голосіївської прокуратури, який був люстрований і звільнений з посади за те, що підписував документи та відкривав справи з приводу майданівців-патріотів. Зараз Шпирь працює на агрорейдерку та партнерку екс-міністра АПК Присяжнюка Лесю Софієнко.

Журналісти викликали на місце подій поліцію.

Нагадаємо, атаки на філії агропідприємства ТОВ «Росток-Холдинг» почались кілька місяців тому. Спочатку виникли проблеми з реалізацією врожаю та його збором. Формальною причиною стало звернення до правоохоронців одіозного бізнесмена Якова Грибова, що окрім володіння відомим горілчаним брендом відзначився великою любов’ю до країни-агресора – Російської Федерації та її глобальних геополітичних проектів.

Відтоді почалися блокування підприємств, елеваторів та зерносховищ холдингу, зокрема із залученням Державної служби охорони.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини