Невідомі намагались вивезти будівельний кран “Херсонбуду” – “СтопКор” зупинив крадіжку

16.08.2018 18:18

Група невідомих осіб намагалась незаконно вивезти з будівельного майданчика кран компанії «Херсонбуд». Спроба викрадення сталась на закинутому будівництві по вулиці Михайлівській, 28. Свідками події стали активісти місцевого осередку проекту. Їм вдалось зупинити крадіжку техніки.

«Група зловмисників двічі намагалась вкрасти кран. Першу спробу скоїли вночі. Ми стали свідками крадіжки і нам вдалось зупинити вивезення техніки. А уже вранці кран уже завантажили на евакуатор і збирались вивезти з території законсервованого будівництва. Ми виклали на місце злочину поліцію. Крадії відмовлялись називатись і пред’являти свої документи. При цьому поліція не вживала жодних дій, передбачених законом. Якби нас не було на місці, власність «Херсонбуду» могли просто вкрасти і вивезти у невідомому напрямку», – розповів голова херсонського осередку «Стоп корупції» Михайло Величко.

Додамо, днями київський Апеляційний адміністративний суд Києва відхилив скаргу рейдерів, які не погодились із забороною перепродажу захопленого майна «Херсонбуду». Касації у цьому питанні не буде, рішення остаточне.

Суд своїм вердиктом заборонив здійснення подальших перереєстрацій права власності на незаконно відібрану у ТОВ «КПД-5 С» нерухомість.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини