«Нет, вы не хотите» – журналістів «СтопКору» не допустили на прес-конференцію в.о. ректора ОНМедУ

25.07.2018 19:26

Журналістів проекту «Стоп Корупції» не допустили на прес-конференцію, яку проводить Костянтин Аймедов, призначений наказом МОЗу виконувати обов’язки ректора Одеського медичного університету. Особи, які перешкоджали діяльності знімальної групи, мотивували свої дії нібито упередженістю.

Маємо наголосити, що у своїй діяльності команда «СтопКору» завжди дотримується норм, правил та журналістської етики – саме тому наші журналісти намагаються з'ясувати ситуацію з усіх боків та вивчити усі аспекти. Саме тому, по ситуації, що скалася навколо звільнення ректора Одеського національного медичного університету, ми висвітлили як позицію Валерія Задорожана, так і позицію МОЗу – коментар очільниці відомства Уляни Супрун опублікований повністю й без купюр.

Також зазначимо, що взяти коментар у виконуючої обов’язки Міністра виявилось набагато легше, ніж поспілкуватись із виконуючим обов’язки ректора.

Тож, вважаємо ситуацію, коли журналісти, маючи при собі усі необхідні документи, не можуть потрапити на прес-конференцію державного чиновника – перешкоджанням журналістській діяльності. За фактом перешкоджання професійній діяльності, журналісти «СтопКору» написала відповідну заяву та звернулась із нею до правоохоронних органів.

Отже, «СтопКор» продовжує відстежувати ситуацію навколо скандального звільнення ректора Одеського медичного університету.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини