Нерухомість Тимошенко: ЗМІ розповіли про елітні маєтки лідерки “Батьківщини”, які вона “рятувала від Януковича”

05.02.2019 11:50

Журналісти одного з українських телеканалів розповіли про володіння Тимошенко, яка на цих виборах буде змагатися за президентське крісло.

ЗМІ досліджували електронну декларацію про доходи Юлії Володимирівни, де вона вказала, яким нерухомим майном володіє, передає "Канал 24".

Зокрема, Тимошенко вказала в декларації, що проживає в елітному селищі Козин під Києвом в будинку площею 588 м², який нібито вона з чоловіком орендує у її двоюрідної сестри Тетяни Шарапової. Маєтку, розташованого в елітному селищі Конча-Заспа – "Срібна затока", лідеру "Батьківщини" мало, тому вона використовує ще й чотири суміжних ділянки, загальна площа яких понад 6100 м².

Що цікаво, і ці ділянки "не належать" Юлії Володимирівні. Дві ділянки, на одній з яких стоїть орендований будинок, записані на кузину Леді Ю, інші дві на її тітку. За словами Тимошенко, будинок і землю вона переписала на родичів, нібито рятуючи свої маєтки від того, щоб за часів Януковича їх не конфіскували.

Фотографії її будинку демонструють, що Юлія Володимирівна явно не бідує у двоповерховому маєтку, поруч з яким є водойма і власний пляж.

Зауважимо, що п'ять років тому Тимошенко показала свою садибу активістам, однак екскурсія відбулася лише в кількох кімнатах на першому поверсі, другий поверх гостям не пощастило побачити, оскільки там "не прибрано".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини