НЕперевірені мажоритарники: на Закарпатті від «Cлуги народу» до ВРУ балотується розкрадач лісів

15.07.2019 14:30

Чергового мажоритарника від партії «Слуга народу» з корупційним минулим викрили журналісти. Мова йде про кандидата в народні депутати України від партії «Слуга народу», по одномандатному виборчому округу №86, Олександра Матусевича.

Кандидат в парламентарі – директор ДП “Вигодський лісгосп” Івано-Франківської області, а також давній знайомий “СтопКору”. Як з’ясували журналісти, керівник установи через кумівство та зв’язки під виглядом “санітарної рубки” заробляє кошти, надмірно знищуючи та вивозячи на продаж українські ліси.

Незаконна рубка українських лісів - прибутковий бізнес для деяких керівників лісгоспів

“Про зловживання службовим становищем було заявлено до правоохоронних органів, але справі дивним чином не дали ходу”, – розповіла в своєму розслідуванні журналіст Наталя Мальцева.

Вона вирушила до обласної прокуратури Івано-Франківщини та з’ясувала, що справу про розкрадання закрито, а винні не те що не покарані: вони балотуються до Верховної Ради України. А саме Олександр Матусевич, щоб, не виключено, і надалі продовжувати грабувати державу. Тільки тепер вже у більших масштабах.

Нагадаємо, що в рамках громадської ініціативи «Стоп політичній корупції» команда правозахисників, журналістів та регіональних активістів займається моніторингом і висвітленням фактів порушень виборчого законодавства по всій Україні.

Раніше ми писали: "Брат за брата: як мер Ужгорода Андріїв із братом проштовхують себе в Раду".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини