Немає дітей – немає проблеми: школа і дитсадок не витримали конкуренції з багатоквартирною забудовою

17.05.2019 12:37

Кому вигідна поява небезпечного хмарочосу у самому серці Києва та чиї інтереси захищає столична влада? І як далеко у відстоюванні цих інтересів готові зайти посадовці? Докладніше про це – у відеосюжеті Альони Середи.

Нагадаємо, найбільшими противниками скандальної споруди стали батьки, дітям яких будівництво несло смертельну загрозу.

І столичні чиновники знайшли спосіб, як вирішити цю проблему (цитуємо): «Навчальний заклад №223 призупиняє роботу у зв’язку із будівництвом поруч з дошкільним закладом та безпечним перебуванням дітей».

Все просто: немає садочка – немає проблем. І навряд чи чиновників хвилює, що цей заклад – інклюзивний, і тут навчаються дітки з особливими потребами.

Водночас батьки учнів школи зібрали понад триста підписів під петицією щодо заборони будівництва. І відповідь їм була ще потужнішою: школу взагалі… закривають. Оскільки пару тижнів тому інспектори нібито неочікувано виявили безліч порушень пожежної безпеки.

Рішення суду – це ще один блискавичний удар. В практиці «СтопКору» чимало ситуацій, коли справи на місяці й роки застрягали у судах. Та не в цьому випадку, наче хтось зверху навмисно прискорив таке необхідне будівельникам рішення.

При цьому ще раз зауважимо: слідство щодо махінацій з поверхами триває два роки, а вирок Феміди про ліквідацію навчального закладу пролунав за два дні після подання. При цьому журналісти «СтопКору» поспілкувалися з начальником відділу з надзвичайних ситуацій Солом’янської райради Анатолієм Ткачем. Саме він влаштував у школі перевірку, і його резюме чомусь не збігалося із судовим рішення.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X