Нема за що купити дитині цукерку: працівники Харківського коксохімічного заводу вже пів року виживають без зарплат

Харківський коксовий завод – стратегічне підприємство регіону, що створило тисячу робочих місць для харків’ян і наповнювало бюджет мільйонними податками. Майже століття завод був одним із виробничих флагманів цього регіону, допоки його не захотіли прибрати до рук сторонні. Хто стоїть за блокуванням роботи заводу та чим це може обернутись для Харкова? Дивіться у репортажі Артема Поліковського.

Через афери колишнього керівництва та фактичне знекровлення заводу обурення місцевих працівників щоденно тільки зростає.

Як зазначає голова профспілки Харківського коксового заводу Лариса Концедал, люди не отримують зарплату протягом п'яти місяців. Тож більшість робітників не має можливості навіть приїхати на завод – постійно позичають одне в одного гроші.

«Дякувати Богу, у нас ще їдальня працює, після зміни талони у людей ще залишилися і вони йдуть поїсти в їдальні, бо не знають, що у них вдома буде. У кожного з працівників заводу діти, дружини… Діти йдуть до школи, поруч дитина їсть цукерку, а наші діти не можуть цього собі дозволити, розумієте?» – обурюється пані Лариса.

Працівники заводу вже 5 місяців живуть без зарплат Фото: СтопКор

«Передати хотів подяку Журавському, що цілими роками затримує зарплату, постійно обіцяє. Зрозумійте моє становище, щомісяця піч-батареї закривають», – додає працівник коксового цеху Альберт Шейдай.

Зі свого боку стопкорівці передали всі виявлені порушення до прокуратури та поліції, тож надалі триматимемо ситуацію під власним контролем.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини