Нелегали Дудника будують у центрі столиці приватну школу для «золотої» молоді

Відібрати у інвалідів єдиний шанс на нормальне житло? Легко, якщо на кону стоять великі гроші. Воювати за клаптик подільської землі, що належить київському УТОСу, почав Андрій Дудник, інвестбанкір та компаньйон Віктора Пінчука. Адже на цьому місці пан Андрій планує звести елітну школу, рік навчання в якій може коштувати від 300 тисяч гривень. Більше дізнавайтесь із розслідування «СтопКору».

Ця будівля раніше була державною школою. Вона порожніє вже понад 10 років, відколи її закрили. Торік заклад викупила компанія «Оптімум-капітал», директором якої є Микола Петрович Дудник. До речі, його брат Андрій Дудник – інвестбанкір, чиє прізвище фігурує в позовних заявах щодо заборони будівництва житла для інвалідів.

За об'єкт заплатили 76 мільйонів гривень. Але не з власної кишені, це була іпотека. Дудник взяв кредит в «Укргазбанку». Щоб звести тут престижний ліцей чи гімназію для обраних.

Сам інвестбанкір не приховує, що доклав рук до цього будівництва. Стверджує, заклад буде приватним: «Це буде школа для спеціальних дітей, які знають науку».

Dudnyk_UTOS4
Інвестбанкір не заперечує причетності до будівництва Фото: СтопКор

Що це за «спеціальні діти» – напевно, розповідали на екскурсії для керівництва району. Оглядини проводила найпалкіша активістка руху проти будинку для інвалідів Тетяна Максименко. Та, яка блокувала в'їзд вантажівок на будівництво. Щоправда, жодного разу вона так і зізналася, чиї ж інтереси вона так завзято відстоює.

Так само навряд чи показали високим гостям будівельників-нелегалів, що, за словами місцевих жителів, зводять елітний заклад пана Дудника.

На підтвердження мешканці сусідніх будинків показують фото пожежі. І справді, виглядає дивно, що полум'я гасили самотужки, пожежників не викликали – навіть попри небезпеку для споруд поруч. А наслідки і докази інциденту – поспіхом знищили.

Наша знімальна група вирушила на місце, але чи справді на будівництві працюють гастарбайтери – нам зафіксувати не вдалося, адже усі робітники поспіхом поховалися від медійників за парканом.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини