Недоотримання бюджетом 8 мільйонів 141 тисячі гривень – ДБР повідомило про підозру двом податківцям

Слідчі Головного слідчого управління Державного бюро розслідувань, за процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора, повідомили про підозру двом головним державним ревізорам-інспекторам одного з управлінь ГУ ДПС у Харківській області. Посадовці підозрюються у службовій недбалості під час контрольно-перевірочних заходів (ч. 2 ст. 367 Кримінального кодексу України).

За даними слідства, наприкінці 2018 року інспектори проводили виїзну перевірку платника податків, який був задіяний у злочинній схемі з мінімізації податкових зобов’язань зі сплати податку на додану вартість та податку на прибуток при ввезенні, реалізації на території України товарів з Корейської Народно-Демократичної Республіки. У ході перевірки, через недбале ставлення до своїх службових обов’язків, податківці упустили факти порушення податкового законодавства у діяльності платника податків та не відобразили їх у відповідному акті перевірки.

Через злочинну бездіяльність інспекторів до державного бюджету не стягнуто кошти на загальну суму понад 8 мільйонів 141 тисячу гривень.

Наразі, слідчі ДБР проводять 2 санкціонованих обшуки у приміщеннях територіального органу ДПС.
Оперативний супровід у кримінальному провадженні здійснює УСР в Харківській області ДСР Нацполіції України.

У разі доведення вини, підозрюваним загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 2 до 5 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та зі штрафом від 250 до 750 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини