Недоміністр чи інтроверт? Трофімцева не змогла оцінити свою роботу на посаді в.о. міністра АПК

Нє портітє мне нєрви – приблизно такою була реакція Ольги Трофімцевої на журналістку “СтопКору”, яка захотіла взяти в неї коментар на ІІІ Олійножировій конференції.

Трофімцева на агровиставці Фото: СтопКор

На запитання, як вона може оцінити свою роботу на посаді в.о. міністра АПК, пані Ольга сказала, що не хоче коментувати та не має бажання спілкуватись з журналістами “СтопКору”.

Як зазначила журналістка, супровід у Трофімцевої незмінний.

“На аграрній виставці вона була в компанії свого вірного охоронця, який її завжди возив на тому самому БМВ, яке не було вказано в декларації ексчиновниці. Дане авто записане на водія. В коментарі “СтопКору” вона відмовила”, – розповіла журналістка Альона Середа.

Охоронець Трофімцевої у сірому піджаку Фото: СтопКор

Вона також додала, що Трофімцева виступила з вітальним словом, послухала конференцію та покинула захід після першого виступу.

Нагадаємо, що Трофімцева неодноразово фігурувала в журналістських розслідуваннях через неправдиву інформацію в декларації про доходи. Зокрема, журналісти "СтопКору" помітили її біля Міністерства в елітному BMW 520, вартість якого стартує від 800 тисяч гривень і може сягати мільйона в залежності від комплектації. Виявилось, що автомобіль зареєстрований на водія Трофімцевої.

Варто додати, що відповідно до декларації, екс-чиновниця не мала житла, хоча насправді проживає в елітному будинку у Шевченківському районі столиці на вулиці Академіка Ромоданова (колишня назва вулиці Пугачова) навпроти Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

5 вересня рішенням Кабінету Міністрів було її було звільнено з посади.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини