Недільні протести в Білорусі тривають, є затримані (фото, відео)

30.08.2020 16:59

Сьогодні, 30 серпня, «Марш миру і незалежності» проходить не тільки в Мінську, але й багатьох містах Білорусі, перш за все, у всіх обласних центрах. У Жодіно Мінської області почалися затримання.

Protesty v Bilorusi
Фото: NEXTA Live

Як передає "Укрінформ", про це повідомляє онлайн сайт Телеграм-канал "NEXTA Live".

"У Бресті зібралося дуже багато людей, але «гобліни» не дають пройти. Гродно кличе на вулиці. Дощ не заважає людям у Гродно. Могильов з нами. Жителі Гомеля просять людей приєднатися до протесту. Вітебськ, вулиця Леніна", - йдеться в повідомленнях про обласні центри країни, що проілюстровані світлинами і відео.

"Люди вийшли у Волковиську. У Жодіно почалися затримання, люди кричать на міліцію: «Фашисти»... Новополоцьк, виходь! Полоцьк з нами", - йдеться у повідомленні про проведення маршу і в інших великих містах країни.

Раніше стало відомо, що у Мінську на «Марші миру і незалежності» відбуваються затримання учасників, а також не просто перекривають шляхи до центру міста, а й блокують протестуючих у деяких кварталах Мінська. Також були закриті на вхід і вихід чотири центральних станції метрополітену: "Жовтнева", "Купаловська", "Площа Леніна" і "Площа Перемоги". Потяги тут слідують без зупинок.

Заходи безпеки були посилені біля площі Незалежності із залученням значних сил міліції.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини