“Не змогли дійти згоди”, – Кремль озвучив свою версію зустрічі Зеленського з Путіним

10.12.2019 14:53

У ході переговорів глав Росії та України Володимира Путіна з Володимиром Зеленським, вони заявили про взаємну незгоду. Таку версію озвучив прессекретар президента РФ Дмитро Пєсков.

"Вчора відбулася досить конструктивна бесіда. Це було перше знайомство двох президентів, і це було ділове спілкування, прагматичне спілкування, відкрите. Сторони прямо заявляли про свої позиції, про незгоду між собою за цілою низкою питань", – сказав Пєсков, відповідаючи на запитання, яке враження на Путіна справив Зеленський, і чи є він, на думку Кремля, договіроздатною людиною, передає “Уніан”.

Як підкреслив Пєсков, Москва сподівається, що ця розмова стала хорошим продовженням "телефонного знайомства", яке мало місце, і це стане хорошим початком для конструктивного спілкування "в ім'я вирішення тих складних проблем, які стоять зараз між Москвою і Києвом у плані як двосторонньої співпраці, так і врегулювання на південному сході".

"Про більше зараз говорити не доводиться. Багато що залежить від виконання того, що країни мають виконувати. Ви знаєте, що Путін завжди відповідає за свої слова і робить те, про що він говорить. У свою чергу він високо цінує аналогічний підхід з боку своїх співрозмовників", – сказав Пєсков.

Прессекретар Путіна зазначив, що особиста зустріч у форматі тет-а-тет між Зеленським і Путіним була, але вона була короткою.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини