Не врахували СРСР: Росія розлютилась на США та Британію

11.05.2020 08:43

На сторінці Білого дому в Інстаграм 8 травня з'явився пост, в якому переможцями нацизму були названі США та Велика Британія. Це викликало обурення російської влади. 

Адміністрація американського президента назвала переможцями нацизму США і Велику Британію. У дописі, присвяченому закінченню Другої світової війни, йдеться, що "8 травня 1945 року Америка і Велика Британія здобули перемогу над нацистами", також у Білому домі додали, що дух Америки "завжди буде перемагати, врешті-решт саме так і відбувається".

Пост Білого дому засудили у Держдумі та Раді Федерації Росії.

"Викликають крайнє обурення спроби спотворення підсумків розгрому нацизму і вирішального внеску нашої країни, які не припиняються у Вашингтоні навіть в урочисті дні загального святкування 75-річного ювілею Перемоги.

Не можемо у зв'язку з цим пройти повз розміщеного на сторінках Білого дому в соцмережах коментаря, де перемога над гітлерівською Німеччиною приписується виключно "Америці і Великій Британії". Напередодні священного свята у американських чиновників не знайшлося хоробрості і бажання хоч півсловом віддати належне незаперечній ролі і колосальним жертвам, яких зазнали тоді Червона Армія і радянський народ в ім'я всього людства", - йдеться у заяві МЗС Росії

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини


X