«Не вірю Темному лицарю, бо той ховає обличчя», – нардеп Чорноморов

Суспільний запит на нові обличчя привів до парламенту десятки людей, які раніше не були пов’язані з політикою та не встигли «засвітитись» у корупційних скандалах. Чи справді в Україні, не маючи досвіду, можна стати депутатом? А як нардепи ставляться до експертів із Інтернету? Христина Кришиха запитала члена партії «Слуга народу» Артема Чорноморова.

Депутат вважає, що нова політична генерація відрізняється від попередніх тим, що «старі» владні обличчя є представниками ще радянської політичної формації.

«Всі попередні політики – це не політики України, це політики з Радянського Союзу, які перейшли в політику України і продовжили всю цю історію. Це те покоління, яке народилось і виросло в Радянському Союзі. Зараз же в політику прийшли люди, які народилися в Радянському Союзі, але не жили там», – зазначає представник монобільшості.

Артем Чорноморов назвав попередників радянськими політиками, нову ж команду вважає "наступним етапом"

Нову команду влади пан Чорноморов оцінює як наступний етап розвитку незалежної України. При цьому відсутність політичного досвіду та невміння писати закони народного обранця не лякає.

«Я з реального сектору економіки. Я бюрократично не знаю як написати закон, в тому розумінні що у кожного закону є скелет і шаблон за яким він формується. Потім цей скелет нарощує м'язи і формує основний закон України. Але моя перевага – я знаю цей закон не як набір букв і символів, а як він впливатиме на реальну економіку й суспільство через рік чи два», – стверджує законотворець.

Пан Артем також додав, що не довіряє прогнозам Інтернет-експертів щодо можливих перевиборів Ради.

«Я не чув жодного експерта, який би таке сказав. Це може в якихось телеграм-каналах пишуть. От «Темний лицар» – ну який це експерт, хто знає цього експерта? Якщо він боїться себе показати, чому я маю йому вірити і на нього підписуватися?», – наголосив парламентар.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини