Не вір очам своїм – у столичній мерії відхрещуються від закриття навчальних закладів через хмарочос на Платонівському

12.06.2019 14:25

Нехтування будівельними нормами, цинічне ставлення до безпеки дітей та врешті-решт інформація про закриття навчальних закладів – жертвами «будівельної Ґодзілли» стали діти з особливими потребами. Чому посадовці ігнорують будь-які принципи і мораль – дізнавалась журналіст «СтопКору» Альона Середа.

Причиною закриття школи, впритул до якої почали будувати багатоквартирного «монстра» стало виявлення порушень пожежної безпеки та судове рішення, в якому вимагалось припинення роботи навчального закладу до повного усунення проблем.

Згідно з перевіркою, в школі виявили 16 порушень і за постановою суду закриття навчального закладу планувалося з 3 червня. Зверніть увагу – це офіційне рішення суду.

Але це заступник міського голови Вадим Мондриївський на своїй сторінці у Фейсбук назвав чутками: «Будь-яка інформація про закриття цих освітніх закладів є неправдивою. А отже, комусь вигідно «підпалювати» громадську активність навколо резонансних об’єктів нашого міста. Але ми не дамо маніпулювати питанням безпеки наших дітей. Тому звертаюсь не тільки до батьків, а й усіх киян – довіряйте виключно тій інформації, яка надходить із офіційних джерел, – від міської влади».

До речі, від коментаря на камеру пан Мондриївський відмовився. Однак на цей пост відреагував інший заступник голови – вищезгаданий В’ячеслав Непоп, за сумісництвом екс-директор комунального підприємства «Житлоінвестбуд-УКБ», що виступає забудовником небезпечного будівництва.

Щоправда, і він проігнорував інформаційні запити «СтопКору» щодо відеокоментаря. А потрапити до кабінету держслужбовця взагалі виявилося неможливим. На вході до кабінету пана Непопа – електронний ключ. Звичайним киянам – сюди зась. Тому невловимий заступник спокійно і надійно ховається за державними дверима й на всі запитання відповідає відписками, буцімто будмайданчик між садочком і школою втулили законно.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X