Не виконав замовлення – отримав підозру: Павло Вовк вважає справу проти себе політичним тиском

27.08.2019 12:00

Під стінами Вищої ради правосуддя десятки активістів провели мирну акцію на підтримку незалежного судочинства в день розгляду резонансної справи щодо тимчасового відсторонення за поданням ГПУ трьох суддів – фігурантів кримінальних проваджень.

Приводом для подання стало те, що Павло Вовк та його колеги підозрюються в ухваленні завідомо неправомірних рішень. Проте самі служителі Феміди вбачають у цьому політичний тиск. Докладніше про гучний процес – у репортажі Альони Середи.

Нагадаємо, йдеться про справу голови Окружного адмінсуду м. Києва Павла Вовка, його колеги Ігоря Погрібніченка та судді Суворівського суду міста Одеси Івана Шепітка.

А почалося все взимку цього року, коли агенти НАБУ встановили прослуховування в кабінеті очільника Окружного адмінсуду. Дозвіл на це надала ГПУ і протягом майже півроку все, що озвучували у кабінеті Вовка, записувалось на плівку. Ці матеріали лягли в основу звинувачень щодо втручання в роботу ВККС та в намірах зупинити роботу того ж таки антикорупційного бюро. Однак, за словами захисту, аудіофайли сфабриковані.

Засідання ВРП у справі судді ОАСК Павла Вовка (в окулярах)

«Ті документи, які долучались, не мали жодної юридичної чинності, там немає жодних доказів. І коли прокурор сипле якими гаслами в професійній дискусії, а ВРП складається з професійних і гарних юристів, і коли все це закінчується, починається суто юридична робота. Кожному документу надається правова оцінка», – коментує адвокат Михайло Ілляшев.

Сам Павло Вовк розповідає, що мав особисте спілкування з колишнім президентом Порошенком, під час якого отримав від ексгаранта певні завдання.

«Я ці завдання не виконував, і як наслідок – втратив довіру колишнього президента і мені було передано підозру, що я погано закінчу», – зауважив голова Окружного адмінсуду.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X