Не відкосить: слідство у справі екс-нардепа Скосаря триває

18.06.2019 16:49

Набрав кредитів, які не хоче віддавати. Купив собі крісло під куполом парламенту. Переписав коштовне майно на тещу. А тепер замість того, щоб відповідати за свої вчинки, ще й під час обшуку ховає докази до спідньої білизни дружини. Чи буде зрештою притягнутий до відповідальності скандальний екс-нардеп Скосар? Дивіться у сюжеті Наталії Мальцевої.

Залишмо моральну сторону питання – у поведінки Скосаря під час масштабних обшуків є і юридичний бік. За оцінкою ситуації журналісти "СтопКор" звернулися до незалежного експерта.

"Звичайно, що особа, яка ховала телефон чи ще там якісь речі, вона щось приховувала. Звичайно, що в телефоні можна знайти все – в телефоні, особливо в смартфоні, ми зберігаємо півжиття", – коментує адвокат Віталій Кулаков.

На думку нашого експерта, вилучити телефон можна було. За наявності певних умов, наприклад, шляхом особистого обшуку, який би проводила жінка-слідчий. Втім, Юлю Скосар ніхто не обшукував.

За нашими даними, за чотирма адресами було вилучено всі носії інформації, паперові та електронні, на яких можуть міститися дані щодо шахрайських дій колишнього нардепа. Слідство триває. Не зупиняється і розслідувальна робота "СтопКору", адже чим далі ми просуваємось у справі колишнього нардепа-шахрая та його друзів, тим більше питань виникає.

Варто зазначити, що за ще одним епізодом, а саме за керуванням автівкою у нетверезому стані, "СтопКор" теж слідкував. Не з першого засідання, але все ж таки Голосіївський суд Києва позбавив Скосаря права керування транспортними засобами на один рік та присудив йому штраф у 10 тисяч 300 гривень. Власне, це на 100 американських доларів більше, аніж порушник пропонував копам на місці за розв’язання питання.

Але на засідання Скосар знову не з’явився. Тож ми звертаємось до пильних громадян: побачите п’яного Скосаря за кермом – телефонуйте 102. Або на гарячу лінію "Стоп корупції".

 

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X