«Не варто нас порівнювати зі старими політиками»,- нардеп Качура

23.02.2020 11:15

Народний депутат від «Слуги народу» Олександр Качура відреагував на повідомлення Комітету виборців України, в якому заявляли, що за результатами аналізу звіту «Слуги народу» за 2019 рік немає факту виплати зарплат співробітникам і фінансування осередків.

 

Качура зазначив, що є партії, які містять співробітників, які знаходяться на утриманні, перекладаючи папірці. І додав, що «це ніяк не підвищує до них довіру виборців».

Також «слуга народу» навів аргументи на користь «правоти» партії.

«Ми знаємо, що такі партії існують. Вони дійсно утримують людей, які перекладають папірці і проводять наради. І це ніяк не підвищує до них довіру виборців.

Ми – не вони, тому не варто порівнювати нас зі старими політиками. І я поясню чому:

1. Аналітичне та інформаційне забезпечення роботи наших депутатів здійснюють їхні помічники і Секретаріат фракції «Слуга Народу». Для цього не потрібно когось додатково наймати в партію.
2. Партія починається не з офісу, і не з кавоварки, а з ідей і підтримки людей. Ми робили президентські вибори Зеленського (коли, до речі, КВУ працював проти нас) з будинку, в якому кімнати були перероблені під кабінети. Нам протистояли люди, в руках яких був апарат чиновників, водіїв, охоронців, бухгалтерів і прибиральниць. І вони програли.
3. У Комітеті виборців кажуть ніби у нас немає жодного «живого» осередку. Живими в КВУ чомусь вважають лише осередки зі статусом юридичної особи. Як при «совку» – якщо є своя печатка, значить, є і організація.

Хоча закон про політичні партії передбачає, що осередки можуть створюватися і без статусу юрособи. Щоб про це дізнатися – потрібно всього лише відкрити закон.

І якщо говорити про осередки, то вони в нас зареєстровані абсолютно в усіх областях, у місті Київ і АРК»,-  написав Качура на Facebook-сторінці.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі

Інші новини


X