Не у своїй пісочниці: у Києві браконьєри блокують легальне підприємство з видобутку піску “Річпорт”

Київський річковий порт в облозі. Виїзд з підприємства перекрили кількома вантажівками. Машини належать ТОВ "Позітів", саме їхній логотип на автівках. 

У столиці браконьєри блокують легальне підприємство з видобутку піску "Річпорт"

Про перебіг подій з місця повідомляють активісти ГО "Стоп корупції". За даними представників проекту, ТОВ "Позітів" веде нелегальний видобуток піску. І паралельно з блокуванням роботи законних конкурентів виставили охорону на території своєї компанії поруч із річковим портом. Там наразі отаборились співробітники ДСО. Державна охорона у повній бойовій готовності з кийками та щитами.

"За нашою інформацією, роботу компанії блокує ТОВ "Позітів". Власника фірми В'ячеслава Еберле помітили на місці подій. Саме він, за нашими даними, і найняв ДСО для охорони нібито території своєї компанії. Хоча земля, на якій перебувають представники ДСО – у комунальній власності.

За воротами річкового порту стоїть кілька вантажівок, ними перегородили виїзд. Усе скидається на спробу рейдерського захоплення підприємства", – зазначає активіст ГО "Стоп корупції" Костянтин Варшавський.

Зазначимо, на сайті Київського річкового порту вказано, що компанія є найбільшим легальним добувачем піску для потреб столиці. Пісок видобувається відкритим гідромеханізованим способом в Ново-Українському кар'єрі (Київська область Обухівський район).

Зазначимо, що ТОВ "Позітів" веде видобуток піску по вулиці Шлюзовій у Вишгороді. Днями туди приїхали детективи з ДБР і провели слідчі дії. Також на місці працювали представники фіскальної служби. У результаті робота об'єкта була зупинена.

Саме з цієї точки доставляли пісок на будівництво розв'язки на Великій Окружній у Києві. Діяльність нелегалів по вулиці Шлюзовій, 1 у Вишгороді викрили кілька місяців тому у рамках громадського моніторингу активісти ГО "Стоп корупції". Ще у квітні цього року на місці працювали два крани й дві баржі. Під завантаження піску стояли десятки вантажівок.

Додамо, що активістам ГО "Стоп корупції" з відкритих джерел вдалося з'ясувати, що на цій ділянці орудує ТОВ "Позітів", яке використовує ділянку не за цільовим призначенням.

Земля призначена для багатоповерхового будівництва, нелегали незаконно використовували її під перевалку та складування піску.

25 липня на майно ТОВ "Позітів" по вулиці Шлюзовій у Вишгороді було накладено арешт.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини