“Не треба віддавати свою перемогу іншій країні”, – Разумков

09.05.2021 15:59

Україна не повинна і не буде ділити свій внесок у перемозі над нацизмом у Другій світовій війні з іншими державами, зокрема з РФ, заявляє голова Верховної Ради Дмитро Разумков. Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна", передає "Курс України".

Razumkov
Фото: Facebook

"Ми не можемо, не повинні і не будемо віддавати ті перемоги, які були у нашої держави... ми віддали дуже багато для того, щоб сьогодні ми могли говорити про 9 травня, як про День Перемоги. І точно не треба віддавати свою перемогу будь-якій іншій країні – чи то Росії, Білорусі, чи європейським державам", – сказав Разумков журналістам у неділю в Києві.

Він нагадав, що Україна під час Другої світової війни зазнала величезних втрат – "і в сенсі економіки, і... головне, людей". За словами Разумкова, в Україні немає жодної сім'ї, яка б не постраждала від Другої світової війни.

Він наголосив, що в цей день, як і 8 травня, в День пам'яті і примирення, згадують про тих, хто віддав життя, "щоб сьогодні ми могли святкувати".

Разумков зазначив, що наразі залишилися одиниці тих, хто пройшов війну, "але для них – це однаково було святом".

"І ми повинні це пам'ятати, поважати. І історію треба знати, хоч би якою вона була – зі своїми плюсами, зі своїми мінусами, зі своїми трагедіями, але ми повинні її знати, а ті уроки, які вона нам дала, ми повинні добре врахувати і не допускати повторень", – сказав голова Верховної Ради.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, президент привітав українців з Днем перемоги над нацизмом.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини