Не реве, а стогне: Дніпро у критичному стані через піщаних браконьєрів (фото, відео)

16.08.2019 11:56

Намились? Посеред Дніпра можна стояти по коліно у воді. У столичній акваторії з'явилося 56 мілин, які незабаром можуть стати островами. Це результат несанкціонованої діяльності піщаних браконьєрів. 

Посеред Дніпра можна стояти по коліно у воді

Про це розповіли учасники пресконференції "Пішки по Дніпру. Хто вбиває головну річку України?". Один з організаторів – Асоціація рибалок України. Захід провели на мілководній ділянці поблизу мосту Патона, прямо посеред Дніпра.

"Споживацьке ставлення до річки призвело до того, що земснаряди працюють не на благо річки та суспільства, прибираючи наноси й розчищаючи судноплавний хід (фарватер), а виходячи з корисливих цілей, видобуваючи пісок на продаж. Внаслідок цього між мостом Метро і мостом Патона на середині річки стало настільки мілко, що вже з води визирають "нові" острова", – зазначили учасники прес-конференції.

У прес-конференції взяли участь представники Мінприроди, Агентства водного господарства України, Держекоінспекції, Інституту гідробіології НАН України, Інституту водних проблем і меліорації НААН України, КП "Плесо", експерти Національної екологічної Ради України.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини