Не Prozzorr’і закупівлі – як Бровари на 50 мільйонів обікрали

27.07.2018 12:54

Ми вже повідомляли, що спеціальний проект моніторингу державних закупівель «Стоп Корупції» за підтримки Антикорупційної ініціативи ЄС в Україні стартував саме з Броварів.

Нагадаємо, бюджет цього районного центру на 2018 рік склав трохи більше мільярда гривень. Відповідно «відкати», навіть якщо рахувати по мінімуму, складають близько 100 мільйонів(!!) гривень. Система електронних закупівель ProZorro мала стати ефективним способом боротьби з корупцією у сфері тендерних процедур. Проте чиновники зуміли і тут побудувати свої корупційні схеми.

Вулиця Київська - найдовша у Броварах. По суті - це візитівка міста, адже саме нею прямує увесь транспорт, що їде повз місто до столиці. Власне, тому її і назвали - Київська.

Відрізок у 1,5 км цієї вулиці Броварська міська рада вирішила відремонтувати ще 6 років тому. Тоді навіть і кошторисній план склали. Щоправда, тендер провели тільки у 2017 зі старими розрахунками й проектом. За яким – увага! – не були передбачені такі речі, як освітлення і тротуари. Й який, звісно, вже після розрахунків із компанією, що виграла тендер, довелось коригувати.

Ціна такого «коригування» вартувала міському бюджету 50 мільйонів гривень. Але й це ще не все – знімальна група «СтопКору» дізналась також про інші порушення навколо державних закупівель у Броварах. Які? Дізнавайтесь у найближчому випуску програми «Стоп Корупції», яка виходить щосуботи о 17-10 та щонеділі у 19-20 на 5-му каналі. Або підписуйтесь на наш YouTube канал - ви маєте це побачити!

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини