«Ми не повинні будувати ще один Нью-Йорк», – Кличко

11.03.2020 16:25

Мер Києва Віталій Кличко заявив, що оголосив війну забудовникам, які спотворюють центр столиці заради захмарних заробітків. Про це він розказав під час інтерв’ю з Орестом Сохаром у передачі «Орестократія».

 

Віталій Кличко і Орест Сохар
Фото: скріншот

 

«Ми не повинні будувати ще один Нью-Йорк, у нас є Київ який ми мусимо зберегти. Ми повинні зберегти те що маємо, і ні в якому разі не зіпсувати. Небагато людей знають, але моя професія – екскурсовод по місту Київ, я працював багато ще підлітком по місту. Я знаю Київ, знаю історію, люблю його і спадщину, яку ми маємо – це моє завдання. Я роблю все, аби центральна частина міста Київ залишилась такою, якою вона є», – наголосив Кличко.

Щоб досягти цієї мети, команда мера міста обмежила висотність та створила буферну зону, де будівництво взагалі заборонено. Наразі точаться активні суперечки щодо знесення «будинку-монстра» на Подолі, ЖК «Аркада» і «Екопарк».

 

"Будинок-монстр" на Подолі
Фото із відкритих джерел

 

«Я можу робити ті речі, які прописані в законах. Якщо до мене приходить забудовник і говорить, що у них все погоджено – ми це перевіряємо. Буває, що багато років тому йому видали всі документи і лише зараз він хоче будувати. Тоді ми робимо все, аби цього не відбулося – скрикаємо громадські ради, тощо. Тут моя позиція прозора», – додав очільник столиці.

Цікаво, але ще влітку 2019-го в мережі з’явилося відео, де мер столиці «п’є за дружбу» із одіозним забудовником Вадимом Столаром, якого Андрій Богдан звинуватив у розкраданні міського бюджету.

 

 

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини