«Не комік, а професор», – у «Слузі народу» вступились за Філімонова

01.09.2020 20:24

Джентльмену посміхнулась удача: у ЗМІ відверто кепкують з участі Олега Філімонова у мерських перегонах в Одесі. Та у партії «Слуга народу», яка висуває коміка, запевняють: Філімонов – людина з досвідом і видатний науковець. Про це журналістам заявив нардеп Микита Потураєв.

«Олег Філімонов – доктор наук. Ми з ним, до речі, колеги за фахом. Ми обидва закінчували романо-германське відділення, тільки він в Одесі, а я – у Дніпрі. І він набагато старший. Він справжній професор, очолював кафедру філології в Одеському національному університеті», – стверджує Потураєв.

Тож, за словами парламентаря, називати ексфронтмена «Одеських джентльменів» коміком – це «якийсь недолугий жарт». А його телевізійне минуле нібито ні про що не говорить, адже «тоді у КВК грали аспіранти й кандидати наук».

Mikita_Poturaєv_mp4
Потураєв: "Філімонов – справжній професор" Фото: СтопКор

Нагадаємо, 31 серпня пропрезидентська партія визначилася зі своїми кандидатами в мери обласних центрів. Кандидатом на посаду міського голови Одеси від партії «СН» став Олег Філімонов, відомий як учасник «зіркового» складу команди КВК «Одеські джентльмени» та багаторічний ведучий гумористичної телепередачі «Джентльмен-шоу».

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини