Не ГО, а ВГО: «Стоп корупції» отримала статус всеукраїнської організації

15.09.2020 16:54

У Міністерстві юстиції України надали громадській організації «Стоп корупції» статус всеукраїнської. Про це йдеться у розпорядженні начальника Управління державної реєстрації.

vgo stopcor
Фото: СтопКор

«За результатами розгляду поданих документів відповідно до пункту 1 частини першої статті 25 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних оcіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», пункту 16 розділу I Порядку державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 9 лютого 2016 року N359/5, 11.06.2020 прийнято рішення про державну реєстрацію підтвердження всеукраїнського статусу ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «СТОП КОРУПЦІЇ», – зазначено в повідомленні.

Нагадаємо, ГО «Стоп корупції» – унікальна громадська організація з розгалуженою системою представників у понад 70 куточках України. Громадські активісти проводять акції прямої дії, виступають з протестами, стоять на захисті простих громадян та борються з корупціонерами. Їм на підтримку приходять фахівці-юристи, які формують запити та заяви у відповідні державні установи та правоохоронні органи. Крім того, існує міцна взаємодія з медійним блоком та журналістами-розслідувачами проєкту «Стоп корупції».

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини