Двічі не дали перетнути лінію зіткнення на Донбасі: місії ОБСЄ перешкоджають бойовики

За добу 24 листопада бойовики на Донбасі двічі не дали можливості представникам місії ОБСЄ перетнути лінію зіткнення. Окупанти посилалися на відсутність у спостережної місії необхідних дозволів. 

На Добасі бойовики двічі не дали ОБСЄ перетнути лінію зіткнення
Бойовики на Донбасі двічі завадили місії ОБСЄ перетнути лінію зіткнення Фото: Радіо Свобода

Першу заборону перетину лінії зіткнення було зафіксовано поблизу Горлівки, коли патруль ОБСЄ намагався покинути непідконтрольну Україні територію Донбасу. Про це повідомляється у звіті Місії.

"На блок-пості два явно озброєні члени збройних формувань не пропустили патруль Місії, пославшись на «відсутність дозволу» для здійснення патрулем СММ перетину".  Патрулю довелося повернутися до окупованого Донецька.

Вдруге представникам ОБСЄ не дали перетнути лінію зіткнення, коли вони прямували з Краматорська до непідконтрольної території. Зазначається, що вони прямували тим самим маршрутом, що й перший патруль.

"На блок-пості член збройних формувань не пропустив патруль Місії, пославшись на «необхідність дозволу» від його командира". 

Представники Місії повідомляють, що заздалегідь інформували бойовиків про перетин лінії зіткнення згідно з необхідними процедурами.

Зазначимо, що бойовики вже не вперше перешкоджають роботі Спостережної місії на Донбасі. 

Як повідомляв "СтопКор" раніше, внаслідок обстрілу бойовиків було пошкоджено комплекс відеоспостереження місії ОБСЄ поблизу Гранітного. Однак спостережна місія не змогла виявити, з якого саме озброєння було пошкоджено комплекс.

Також Спостережна місія на Луганщині втратила свій безпілотник. Представники ОБСЄ повідомляють, що їхній літальний апарат заглушили.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини