“Не будь лохом!” – Савченко звернулася з різкою заявою на адресу Зеленського

12.11.2019 11:04

Колишній народний депутат Надія Савченко звернулася з різкою заявою на адресу президента Володимира Зеленського і закликала його виконати три пункти власного авторства. 

Про це вона написала на своїй сторінці в соціальній мережі, звертаючись до Зеленського на "ти", інформує Діалог.UA.

"Не переплутай і не дай себе обдурити! Обдурять тебе як Президента України – обдурять українців і Україну!!! Не будь лохом!!!" – жорстко висловилася вона.

Савченко заявляє, що першим пунктом необхідних дій повинен стати перепис населення України. Відразу після цього необхідно провести загальнонаціональний референдум щодо вирішення мати відразу кілька громадянств для українців. Третій етап – загальнонаціональний референдум в Україні щодо створення банку або ринку землі, а також узгодженням його умов.

Савченко заявляє, що якщо закон про ринок землі буде ухвалений в гіршій редакції, це стане злочином проти народу України.

"Не тупіть, Володимире Олександровичу! Ви програєте не просто свою репутацію! Ви програєте вплив Сороса нашу землю, нашу волю, нашу кров!" – звернулася вона до Зеленського.

Журналісти нагадують, що команда Зеленського заявляє про плани ввести в Україні ринок купівлі-продажу землі. У відповідь на президента обрушується шквал критики.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X