“НБУ планує “віджати” землю в аграріїв”, – Юлія Сало

14.11.2019 12:03

14 листопада стартував другий день безстрокової масштабної акції "Зупинимо корупцію в НБУ". До протестувальників долучилася ГО "Всеукраїнський рух Фінансовий майдан" на чолі з Юлією Сало.

 

Юлія Сало
Фото: СтопКор

 

"Ми 158 днів жили під Нацбанком. Жили зимою, жили без наметів. Нічого не сталося. Здавалося, після Порошенка гірше бути не може. Куди ділася Гонтарева? В Англії, у людини все добре, вона поїхала. Всі хвилювалися, що спалили один з її будинків. Що відбувається з людьми – нікого не цікавить. Наша організація сьогодні долучилася до мітингу. Поки ми самі себе не захистимо, в нашій країні нічого не відбудеться", – зазначає Юлія.

ГО "Всеукраїнський рух Фінансовий майдан" також висунула свої вимоги. Серед них – розслідувати махінації з незаконного валютного кредитування фізичних осіб та покарати винних, а також ввести мораторій на виселення з єдиного житла людей і малолітніх дітей.

"Вчора тут стояли аграрії, яких наразі змушують брати кредити. Ми той приклад, коли люди погодились взяли кредити на власне житло. Для того, щоб наші діти жили не на вулиці. Це і є та сама "чудова можливість", яка чекає на аграріїв. Вони зараз візьмуть кредити, а потім їхню землю "відіжмуть", як зараз у нас віджимають наше житло", – додає вона.

Учасники акції стверджують: люди втомилися від безкарності НБУ. А ще їх обурює те, що гучні затримання, як правило, закінчуються "пшиком".

"Всі сподівалися на нову владу. Але парадоксально, нова влада прийшла, а в цій будівлі залишилися ті самі обличчя. Нічого не змінюється. Ми не знаємо, хто і що збирається робити, щоб людям в цій країні жилося добре. Кожен думає лише про себе. Як люди, що ніколи не працювали у бізнесі, люди, які все життя знаходились на службі в державі, можуть собі дозволити заплатити по 62 мільйони доларів застав? 62, 100, 200 – де вони набрали цих грошей?".

Нагадаємо, безстрокова акція протесту "Зупинимо корупцію в НБУ" почалася 13 листопада біля Національного банку України. Її ініціатор – ГО "Стоп корупції". Активісти вимагають, щоби керівників Нацбанку в особі Якова Смолія та його заступниці Катерини Рожкової притягли до відповідальності за корупційні схеми.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини