Юлія Сало
Юлія Сало Голова правління "Всеукраїнський рух "Фінансовий Майдан"

НБУ хоче позбавити тисячі українських сімей свого дому

16.07.2020 16:44

Це вже повне жахіття. НБУ закликає заблокувати законопроєкт №3640, котрий передбачає продовження дії мораторію на відчуження житла у позичальників. Як ви думаєте, чому в Україні іпотека під 25-30 відсотків? Не знали? Тому що у валютних позичальників все ще є їхнє законне право на єдине житло! А НБУ намагається зробити для країни іпотечні кредити під 2-3 відсотки, але заради цього готовий позбавити тисячі сімей свого дому! 

 Yulia Salo
Ілюстрація: СтопКор

Ви готові впевнено гарантувати, що за фактом вилучення у тисяч українських сімей єдиного даху над головою в країні почне працювати іпотека під 2-3 відсотки? Давайте відверто: іпотеку під 10 відсотків не можна називати доступною. Досить дурить народ! Як взагалі в країні, де абсолютно непередбачувана економіка, можна втягувати українців в іпотеку? 

Звернення НБУ 

 А це звернення Національного банку до депутатів — і сміх, і гріх. Сміх, бо погано прихована маніпуляція і брехня, а гріх — через невгамовну ненажерливість і лицемірство НБУ. 

Сутність навіть не в самому законопроєкті №3640, аж ніяк, а в самому НБУ і в його огидному заклику до депутатів не голосувати за законопроєкт Дубінського.

Для тих, хто так і не зміг розібратися:

Валютна іпотека, в яку злочинно втягнули сотні тисяч законослухняних позичальників, винятково на совісті НБУ. І валютний колапс — також з вини тих, чиєю головною задачею є утримання стабільності гривні. І те, що комерційні банки так і не змогли знайти механізму врегулювання безвихідних договірних зобов'язань валютних позичальників — все це теж з вини НБУ. 

За час дії мораторію становище позичальників винятково погіршилося, і ніхто, абсолютно ніхто навіть не спробував поцікавитися, де і як позичальнику знаходити кошти для так званого врегулювання взаємин з банком-кредитором. 

Бідні банки

NBU screen
Фото: Скріншот

Шість років ми виживаємо, на кожному кроці несучи на собі функцію держави (медицина, армія, освіта, судова система — стомимося перераховувати), а тим часом комерційні банки стабільно рапортували про прибутки. Їхні акціонери — в першу чергу.

Тепер же, коли у банків з'явився РЕАЛЬНИЙ шанс раз і назавжди по-мирному розійтися з валютними позичальниками, НБУ впав у безумство і, як у п'яному маренні, поніс ахінею про шахраїв і доступну іпотеку.

Звернення 

Вельмишановний топменеджмент НБУ, ви або там закінчуйте з хімією експериментувати, або речі своїми іменами називайте! Очі у людей є і вони все одно дізнаються всю правду! 

Закликаю народних депутатів України самостійно розібратися в користі і можливій шкоді законопроєкту №3640, і в аж ніяк не святих мотивах НБУ та прийняти неупереджене, зважене і справедливе рішення. Закликаю депутатів стати на захист конституційних прав простих людей! Українські сім'ї мають право на житло, українці не повинні і не можуть жити на вулиці!

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини