Названо три області з найбільшими заборгованостями із зарплати

30.01.2018 14:43

Стало відомо, де в Україні накопичилось найбільше боргів з виплати зарплати. Окрім проблемних Луганської та Донецької області у топ-3 увійшла ще одна сусідня область.

Новину повідомляє прес-служба Державної служби статистики.

За даними Державної служби статистики, з початком 2018 року три області України демонструють негативні показники з виплати заробітної плати робітникам. Йдеться про Луганську, Донецьку та Харківську області.

"Станом на 1 січня 2018 року найбільша заборгованість по виплаті заробітної плати була зафіксована в Луганській (556 976 грн), Донецькій (453 421 грн) і Харківській (224 542 грн) областях", – уточнили у відомстві.

Крім того, загальна сума заборгованості із виплати зарплати в Україні становить 2,36 млрд грн. До слова, з цієї суми – 1,27 млрд грн припадає на економічно активні підприємства.

"На початок січня 2018 більше ніж три чверті суми заборгованості економічно активних підприємств припадало на промисловість (79,9%). При цьому майже половину боргу утворено в Донецькій (29,8%) і Луганській (17,3%) областях", – наголосили у Держстаті.

Варто зазначити, раніше український журналіст Дмитро Тимчук попереджав, що "ДНР" та "ЛНР" напрошуються на енергетичну кризу. Так звані "республіки" не домовились про постачання вугілля на ТЕС.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини