НАЗК направило до суду 6 адмінпротоколів щодо голови Сумської ОДА

13.04.2021 01:03

Як передає Укрінформ, про це повідомляє НАЗК.

"За ознаками порушення обмеження щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності було складено та направлено до суду 6 протоколів щодо Василя Хоми, голови Сумської обласної державної адміністрації", - йдеться у повідомленні.

Крім того, через порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів складено та направлено до суду 2 протоколи щодо Євгенії Зінченко, керівника управління міжнародного співробітництва Державного бюро розслідувань. Через порушення порядку надання або отримання внеску на підтримку політичної партії було складено 3 адміністративних протоколи на приватних осіб.

Також за минулий тиждень НАЗК склало і направило до суду 3 адміністративних протоколи через несвоєчасне подання декларації про доходи щодо начальник відділу Державного агентства автомобільних доріг України Ольги Жукової, колишнього начальника відділу Управління державної казначейської служби у Балтському районі Одеської області Вікторії Попович та заступниці директора департаменту- начальника відділу Секретаріату Уповноваженого ВРУ з прав людини Ірини Сергієнко.

Всього за тиждень 5-9 квітня НАЗК склало і направило до суду 14 адмінпротоколів.

Як повідомлялося, Національне агентство з питань запобігання корупції направило до суду адміністративний протокол на депутата Верховної Ради від фракції "Слуга народу" Максима Березіна через порушення вимог закону щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.

Джерело: Укрінформ

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини