Назад в СРСР: українців обурив новий шкільний підручник з географії (фото)

15.11.2019 11:49

Стало відомо, що для українських одинадцятикласників випустили підручник з географії, у якому автори навмисно зробили чимало помилок.

Новину передає "Преса України".

Українці обурились через запропонований Міносвіти підручник з географії для 11 класу. Так, політолог Олексій Голобуцький повідомив, що підручник має багато помилок. Зокрема, неправильно написані країни й населені пункти в Україні.

Для прикладу, замість Подольська Одеської області вказаний Котовськ, а замість Заводського написали Краснозаводск.

До слова, авторами підручника є Валерій Пестушко, Ганна Уварова, Андрій Довгань. Підручник був надрукований у 2019 році.

"Ефективні менеджери", говорили вони, "молоді фахівці", "зате не корумповані" ... Теоретично весь тираж повинен бути вилучений і перероблений коштом видавця. Плюс штрафи ... ну, якщо не для видавництва, то хоч для відповідальних осіб з МОН, чиї підписи стоять під затвердженим макетом. Але можна не сумніватися – їх навіть премій за "висококваліфіковану працю" хрін позбавлять", – зазначив політолог.

Він також зауважив, що автори "шедевру" замість Північної Македонії написали Македонія, а Есватіні в Південній Африці назвали Свазілендом.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X