Наїзд на знімальну групу в Одесі: журналістку визнали потерпілою

4 вересня журналістку проєкту «Стоп корупції» Асю Клітну визнали потерпілою у справі щодо нападу на знімальну групу в Одесі.

Фото: СтопКор

Сьогодні проводився довготривалий допит потерпілої. Задля з’ясування всіх обставин справи. Відбиралися додаткові свідчення та пояснення. Кримінальне провадження відкрито за ст. 345-1 Кримінального кодексу України.

Слідство триває.

Нагадаємо, 27 червня 2019 року машину знімальної групи «СтопКору» протаранив легковик. Інцидент стався в Одесі під час підготовки чергового сюжету про діяльність голови Київського районного суду Одеси Сергія Чванкіна. Журналістам вдалось зафільмувати будинок в елітному ЖК «Оазис», де мешкає суддя, після цього за знімальною групою був «хвіст», а вже біля будівлі суду в припарковане авто влетіла «копійка». Причому наш колега-водій перебув в цей момент у салоні машини.

Фото: СтопКор
Авто “СтопКору” протаранили в Одесі після зйомок будинку одіозного судді Чванкіна

Як розповів водій, який перебував під час наїзду всередині автомобіля, ДТП було влаштоване навмисно.

"Я сидів на водійському місці й відчув удар. Червоний автомобіль марки "Жигулі" "прочесав" ліву сторону повністю. Після цього він проїхав 3-4 метри вперед і зупинився", – зазначив він.

На думку журналістки Асі Шевченко, за цим може стояти одіозний суддя Київського районного суду в місті Одеса Сергій Чванкін.

"Ми вважаємо, що за тараном нашої машини стоїть суддя Чванкін. Адже наїзд стався після зйомок його елітного будинку і саме біля суду, який він очолює", – зазначила журналістка "СтопКору" Ася Шевченко.

Будинок в елітному ЖК "Оазис" – це саме той дім, який, за словами судді, обійшовся йому у 69 тисяч доларів, а за оцінками ріелторів, коштує понад мільйон. І саме це житло Чванкін зареєстрував на тещу-вчительку.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини