Найбільш «білі і пухнасті» – «Слуги народу», найтоксичніші – «Опозиційна платформа – за життя»: підсумки медіамоніторингу

02.08.2019 13:00

Зе-команда була найкреативнішою і фактично виграла інформаційну кампанію в усіх регіонах. Про це свідчать результати щотижневого аналізу медіаконтенту і соціальних мереж у рамках ініціативи «Стоп політичній корупції».

«Насправді голосують за чудового, веселого, який випромінює позитивні емоції, який викликає позитивні емоції – емоції надії, добра, світлого майбутнього, можливості змін. Ось саме за таких політиків голосують», – підкреслює політолог, доцент НаУКМА Людмила Зубрицька.

Позитивне представлення лідера парламентських перегонів – політичної сили «Слуга народу» – переважало в усіх регіонах: найбільше в Києві, Львові та на Сході, дещо менше у Центрі та Півдні. Парламентська агітація цієї політичної сили стала фактично продовженням президентської.

Регіональний розподіл тональності представлення партії "Слуга народу"

Головні меседжі Зе-кандидатів були зосереджені довкола продажу землі, реалізації Закону про мову, відкритих списків, ціни на газ, мажоритарної і пропорційної виборчої системи.

Партію «Голос» у ЗМІ також висвітлювали здебільшого у позитивній тональності: найбільше у Львові, дещо менше – у столиці, ще менше – на Сході, у Центрі та Півдні. Партія фактично перебуває на другому місці за креативністю та емоційністю меседжів після «Слуги народу».

Зі свого боку «Європейська солідарність» вела консервативну інформаційну кампанію в усіх регіонах і зосередилася на традиційно правому та патріотичному електораті.

Стосовно сили «Опозиційна платформа – за життя» негативне представлення переважало в усіх регіонах, особливо в Києві, Львові та на Сході. Для ЗМІ партія стала найбільш токсичною. Попри великі інформаційні ресурси, інформаційно партія виглядала найбільш примітивно і цілковито програла інформаційну кампанію, зазначають експерти.

Докладніше: Результати моніторингу парламентських виборів-2019 (ІНФОГРАФІКА)

Також за цією темою: Сто відтінків «сірих» технологій: підсумки медіамоніторингу парламентських виборів-2019

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X