“Навчальний рік триває, а директорів немає…” – Чому у трьох школах Марганця немає керівників

04.10.2018 12:52

Навчальний процес у школах України розпочався вже більш як місяць тому, але не всі були до цього готові. Зокрема, у місті Марганець, що на Дніпропетровщині, три школи працюють без директорів.

Про це "СтопКору" повідомили місцеві активісти.

Марганецький суд визнав за необхідне створити спеціальну комісію, до складу якої рівно пропорційно мали увійти представники від учителів, директорів та батьків.

У розпал створення комісії контракт трьох очільників шкіл закінчився й мав відбутися процес обрання нових претендентів на посаду. Щоправда, коли комісія була сформована, представники "Стоп Корупції" з'ясували, що начальник відділу освіти Марганецької міської ради одноосібно призначила у відповідному наказі всіх членів комісії, а потім невчасно оприлюднила цю інформацію, у зв'язку з чим конкурс не був проведений вчасно.

Тоді за позовом раніше незаконно звільненої з посади директора Куржанової Дніпропетровський окружний адміністративний суд прийняв рішення скасувати неправомірний наказ та зобов'язати провести новий конкурс.

У такий спосіб завдяки активній позиції небайдужих громадян 2-го жовтня відбулась рада директорів навчальних закладів, а у школах почали створювати робочі групи від батьківських комітетів та учителів.

Щоправда, в ході судової тяганини навчальний процес був пригальмований через відсутність компетентних керівників та здійснення ними службових обов'язків.

Представники Марганецького осередку"Стоп Корупції" вважають, що затримка була заподіяна навмисно, а начальник відділу освіти Марганецької міської ради мала особистий інтерес у вчиненні неправомірних дій. Також вони наголосили, що будуть направляти відповідні звернення до правоохоронних органів, щоб всі винні у цій справі були притягнуті до відповідальності.

Нагадаємо, раніше директора Марганецької ЗОШ № 3 Наталію Куржанову незаконно звільнили з посади. Подробиці читайте в матеріалі: "У Марганці суд відмовився поновлювати на посаді директора школи та активістку "СтопКору" Куржанову".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини