Навальний закликав людей виходити на вулиці (відео)

18.01.2021 16:49

"Виходьте не за мене, а за себе та своє майбутнє". Російський опозиціонер Олексій Навальний закликав росіян виходити на вулиці. Про це він заявив у своєму відеозверненні, перебуваючи в статусі затриманого після повернення в РФ.

"Чого бояться ці "бункерні крадії" найбільше? Це виходу людей на вулиці. Це людський фактор, який не можна ігнорувати. Тому не бійтесь, виходьте на вулиці. Виходьте не за мене, а за себе та своє майбутнє", - сказав він.

Навальний заявив, що його посадять за те, що він не помер попри те, що його намагались вбити.

"Чому вони боязливо організували процес в приміщенні ОВС, чому нікого не пустили, чому вони бояться? Тому що поспішають. Бояться вони вас. Бояться тих людей, які можуть усвідомити свою силу... 20 років поспіль ми стаємо все бідніші, країна деградує, освіта та охорона здоров'я все гірше. Я вас закликаю, не мовчіть, виходьте на вулиці".

Судячи зі звернення, сьогодні Навального мають судити.

Нагадаємо, 17 січня ввечері російського опозиціонера Навального затримали на паспортному контролі в аеропорту "Шереметьєво" в Москві, куди він прилетів з Берліна, де лікувався після отруєння.

В управлінні ФСВП по Москві заявили, що Навальний затриманий за ухилення від явки в кримінально-виконавчу інспекцію як умовно засуджений за злочин.

У Європейському Союзі та США різко засудили Росію за затримання Алексєя Навального та вимагають звільнити опозиціонера.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини