Науковці розповіли, скільки дітей страждають депресією на карантині

27.04.2020 10:49

Під час спалаху коронавірусу COVID-19 діти, які перебувають вдома на карантині, говорять про симптоми депресії. Зокрема, лише в провінції Хубей в Китаї про такі наслідки від пандемії заявили понад 22% дітей

Дослідники з "Університету науки і технології" Хуачжун в Ухані вивчили симптоми депресії і тривоги у школярів, які перебували вдома на карантині з 23 січня 2020 року до 8 квітня 2020 року.

Вчені з’ясували, що 22,6% дітей повідомили про симптоми депресії, ще 18,9% малюків – про наявність в них тривоги. Вони мали значно вищі бали для опису дитячої депресії. Нижчі показники депресії були зареєстровані у школярів, які лише трохи або взагалі не переймаються впливом коронавірусу.

"Ці дані свідчать про те, що серйозні інфекційні захворювання, такі як коронавірус, можуть впливати на психічне здоров'я дітей і підлітків так само, як і інші травматичні переживання", – пишуть автори, передає "24 канал"

Нагадаємо, що карантин в столиці провінції Хубей, де проводилося дослідження, тривав з 23 січня до 7 квітня. В інших містах провінції обмеження були частково зняті в кінці березня. Загалом, у Китаї за весь період коронавірусом заразилися близько 84 тисяч людей.

 

 

 

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини