“Нацбанк не комерційна структура для власного збагачення”, – протести під НБУ тривають

19.11.2019 17:08

Активісти вже який день продовжують пікетувати будівлю Національного банку України. Вони вимагають відставки очільника головної фінансової установи України Якова Смолія та його заступниці Катерини Рожкової, які упродовж тривалого часу покривали корупційні схеми в НБУ.

Біля НБУ тривають акції протесту Фото: СтопКор

“Ми маємо відрубати голову гідрі, яка стоїть за нашими плечима. Національний банк України – це не комерційна структура для власного збагачення, це структура, яка має забезпечити належну регуляторну політику в нашій державі”, – проголошують зі сцени мітингарі.

Фото: СтопКор

Зазначимо, що сьогодні випливли нові відомості про голову Нацбанку Якова Смолія. Зокрема, журналісти з’ясували, що його дружина веде бізнес з одним із найбагатших людей України Олександром Кардаковим. Саме його компанія потрапила під санкції Світового банку через хабарі та корупційні дії під час участі в тендерах із закупівлі IT-послуг. У липні 2016-го фірму було відсторонено від участі у фінансованих Світовим банком і його партнерами проєктах і тендерах терміном на 22 з половиною роки.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини